Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

طرح عفاف

صفحه اول > طرح عفاف

برای جاری شدن نور خدا در زندگی باید پاک بود. پاک بودن یعنی دوری از شیطان و هر عمل زشتی که شیطان به آن دعوت می‌کند.یعنی هم‌راستا شدن با فرستاده خدا و انجام دستورات خداوند. بزرگ‌ترین پاداش برای حرف‌شنوی از دستورات خدا نورانی شدن و به یاد او بودن است. این پاداش فرد را سرشار از توانمندی و رحمت می‌کند. کتاب حاضر در یازده درس در صدد است تا این مطلب را با زبانی ساده گوشزد کند.
باتوجه به ویرایش جدید کتابهای دبیرستان و تغییرات آنها نسبت به نسخه قبل, بزرگواران برای تهیه کتابها لطفا از طریق انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت یا نام افزار موبایلی طاقچه (برای تهیه نسخه الکترونیک) اقدام فرمایند.
ترویج طرح فهم قرآن در دبیرستان در سطح کشور، جز با یاری معلمان و مربیان و مدیرانی که مجاهدانه در خط مقدم تعلیم و تربیت هستند، ممکن نخواهد بود. محتوای ارسالی شما می تواند بازخوردتان در خصوص قسمت های مختلف طرح درس ها، ارائه اصلاحات یا پیشنهادات، ارائه ایده ها و طرح درس های جایگزین یا مکمل و همچنین ارائه محتواهای چندرسانه ای (فیلم و صوت و متن) باشد که به آموزش بهتر و فراگیرتر این محتوا کمک می کند. هر یک از این طرح درسها دارای فعالیتهای متععدی است، چنانکه گزارش این فعالیت و یا آثار تولید شده توسط دانش آموزان را ارسال کنید با نام خودتان و یا مجموعه تان در سایت قرار گرفته و به دیگران جهت استفاده معرفی میشود.