Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

طرح نماز

صفحه اول > طرح نماز

نماز
هر کسی در دنیا آمده است وقتی دوران بلوغش را پشت سر می‌گذارد به مبارزه‌ای جدی با دشمنی قسم خورده دعوت می‌شود. در این مبارزه آبدیده می‌شود و هر روز به درجه‌ای از کمال می‌رسد. مسابقه‌ای بر پا شده است تا هر کسی برای خالق خود خاص‌تر و خالص‌تر و خواستنی‌تر شود. برای خالص‌تر شدن نزد خدا، باید راست قامت بود راست قامت بودن یعنی پرهیز از وارونه شدن و ذلیل شدن و گرفتار آفت های آن گشتن.یعنی اوج گرفتن و داشتن فکرهای پرواز دهنده و رعایت آداب سوق دهنده انسان به آسمان معرفت و کمال. داشتن ویژگی های حاضر سبب می‌شود که انسان و به تبع آن جامعه بتواند در چرخه‌ای از رشد به سمت خیر قدم بردارد کتاب حاضر در یازده درس در صدد است تا این مطلب را با بیان سوره مبارکه معارج به ما گوشزد کند.
باتوجه به ویرایش جدید کتابهای دبیرستان و تغییرات آنها نسبت به نسخه قبل, بزرگواران برای تهیه کتابها لطفا از طریق انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت یا نام افزار موبایلی طاقچه (برای تهیه نسخه الکترونیک) اقدام فرمایند.
ترویج طرح فهم قرآن در دبیرستان در سطح کشور، جز با یاری معلمان و مربیان و مدیرانی که مجاهدانه در خط مقدم تعلیم و تربیت هستند، ممکن نخواهد بود. محتوای ارسالی شما می تواند بازخوردتان در خصوص قسمت های مختلف طرح درس ها، ارائه اصلاحات یا پیشنهادات، ارائه ایده ها و طرح درس های جایگزین یا مکمل و همچنین ارائه محتواهای چندرسانه ای (فیلم و صوت و متن) باشد که به آموزش بهتر و فراگیرتر این محتوا کمک می کند. هر یک از این طرح درسها دارای فعالیتهای متععدی است، چنانکه گزارش این فعالیت و یا آثار تولید شده توسط دانش آموزان را ارسال کنید با نام خودتان و یا مجموعه تان در سایت قرار گرفته و به دیگران جهت استفاده معرفی میشود.