Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

پایه نهم

صفحه اول > پایه نهم

15 در نگاه اول تنها یک عدد است، ولی وقتی به سن و سال نسبت داده می‌شود، خیلی حرف‌ها پیدا می‌کند، اصلا 15 ساله برای خودش شخصیت و هویتی مستقل دارد، ترکیبی هنرمندانه از پهلوانی و نوجوانی … 15 سالگی دوران هنرمندی زندگی انسان است، وقتی که انسان کارهای خوبش را می‌تواند به خوب‌ترین صورت ممکن انجام دهد،‌ وقتی که انسان دیگر نمی‌خواهد خوب باشد، بلکه او می‌خواهد خوب‌ترین بشود. پس خوب‌ترین را شناخته و با اصلاح باورها، کنترل دوستی‌ها و همچنین عمل به موقع، آن را محقق می‌سازد. کتاب حاضر با بهره‌گیری از تدبر در سوره‌های مبارکه «لیل»، «شمس» و «أعلی»، مهارت‌هایی برای 15 ساله بودن ارائه داده است. ضمنا در این کتاب خلاصه کامل کتاب «پیام‌های آسمانی» سال نهم ذکر شده و نقش آن در تحقق مهارت‌های 15 سالگی تبیین شده است.
باتوجه به ویرایش جدید کتابهای دبیرستان و تغییرات آنها نسبت به نسخه قبل, بزرگواران برای تهیه کتابها لطفا از طریق انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت یا نام افزار موبایلی طاقچه (برای تهیه نسخه الکترونیک) اقدام فرمایند.
ترویج طرح فهم قرآن در دبیرستان در سطح کشور، جز با یاری معلمان و مربیان و مدیرانی که مجاهدانه در خط مقدم تعلیم و تربیت هستند، ممکن نخواهد بود. محتوای ارسالی شما می تواند بازخوردتان در خصوص قسمت های مختلف طرح درس ها، ارائه اصلاحات یا پیشنهادات، ارائه ایده ها و طرح درس های جایگزین یا مکمل و همچنین ارائه محتواهای چندرسانه ای (فیلم و صوت و متن) باشد که به آموزش بهتر و فراگیرتر این محتوا کمک می کند. هر یک از این طرح درسها دارای فعالیتهای متععدی است، چنانکه گزارش این فعالیت و یا آثار تولید شده توسط دانش آموزان را ارسال کنید با نام خودتان و یا مجموعه تان در سایت قرار گرفته و به دیگران جهت استفاده معرفی میشود.